jak sie buduje piwnice Jeden z moich przyjaciół stosowany piasek zabarwiona barwnikiem spożywczym wyszła na jej miesiąc miodowy w jej album o swojej podróży poślubnej.

Wiele przewodników mówić o małych upiększeń, aby dodać do swojego albumu notatniku. Ich ozdoby obejmują brokat i małe kawałki linkę od sklepów itp Zanim wydasz pieniądze na te, znaleźć przedmioty w swoim rng.pl/pl domu, aby umieścić w swoim notatniku. Stary Boże Narodzenie czy ślubne, kartki urodzinowe, ręczniki, stara zabawka dla kota etc etc ..

Krok piąty – Sortowanie i tworzenia każdej strony (jeśli to możliwe, zrobić zdjęcie)

Teraz masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować swój pierwszy album notatniku. Organizowanie stron albumu ze zdjęciami i upiększeń. Użyj manila kopert Jeżeli jest to konieczne, a liczba każdego z nich. Powodem jest to ważne, aby zorganizować swoje zdjęcia i ozdoby teraz jest tak, że kiedy idziesz na zakupy będzie mieć pojęcia o co chcesz na każdej stronie. W tym momencie nie musisz wiedzieć gdzie i jak umieścić zdjęcia na każdej stronie. Jedyna ważna informacja chcemy od tego ćwiczenia jest obrazów i Home-upiększeń chcemy dodać na pewnej stronie, co jest ogólny temat i ile stron będziemy mieli. Jest o wiele łatwiej znaleźć to, co chcemy w sklepie rzemiosła lub w internecie, gdy mamy podstawy naszego albumu notatniku.

Scrapbooking dla początkujących – Krok szósty – Nadszedł czas, aby udać się na zakupy!

Gdy kupujesz będziemy chcieli następujących dostaw notatniku:

1. długopisy, kredki, farby, farby do tkanin i znaczniki dla każdej strony na notatki piśmie, zdjęcie rysunku, a dla wrting na tkaninie (jeśli używasz żadnego w notatniku)

2. Podłoże do mini ramek na stronie. Fotografie mogą mieć matowe, które mogą zawierać karton, stare kartki z życzeniami (mój osobisty faworyt są te od okazjach notatnik jest temat), papier pakowy, płyta pilśniowa lub coś naprawdę.

Wpis zawdzięczamy