materialy budowlane vat

Scrapbooking dla początkujących – krok po kroku do swojej pierwszej Scrapbook

W moim Scrapbooking dla początkujących przewodnika, mam nadzieję zaoszczędzić wszystkie błędy zrobiłem, kiedy zacząłem moją pierwszą notatniku i inne błędy, które kosztowały mnie przewodnicy.

Kiedy zacząłem mój pierwszy notatniku spędziłem prawie dwieście dolarów na wszystko, od jak layouty książek i czasopism.http://kolekcjonerskie-hologramy.pl Pięć lat później nie był używany połowę tego, co kupiłem, mimo że kilka albumy. Moje błędy były dwojakie. Najpierw miałem żadnej organizacji, a po drugie nie miałem planowania. Choć nie jest tak zabawne, jak kupowanie wszystkie naklejki i układów, planując swój pierwszy album notatniku pozwoli zaoszczędzić pieniądze i zaoszczędzić czas.

Krok pierwszy – Wybierz swój temat!

Pierwszym krokiem w notatniku powinien zdecydować motyw. Picking motywu będzie ważne na wiele sposobów, z których nie najmniej ważnym jest, aby mieć odpowiednie zdjęcia do każdej strony. Jest również ważne, aby wybrać swój temat przed organizować swoje zdjęcia tak, że podczas przeglądania zdjęć można dodawać je do wielu tematów później.

Pierwszy przewodnik scrapbooking czytam zaczął mówiąc mi, aby dostać kilka zdjęć, karty, długopisy i upiększeń. To było naprawdę straszne rada. Kiedyś miałem wszystko przede mną, zdałem sobie sprawę, że nie było nigdzie w pobliżu przedmiotów na co chciałem moich stron notatniku wyglądać. W celu dokonania notatniku, który można nazwać swoim własnym, wybierz swój temat przed zakupem materiałów.

Tematy mogą obejmować albumy o wakacjach Disney. Nasz ślub. Nasz miesiąc miodowy. Dziecka pierwszy rok. Każdy temat będzie musiał pewne fotografie, które przedstawiają dni lub momenty, które chcesz zapamiętać. Można mieć wiele tematów, jak chcesz, a nawet może mieć taką samą fotografię w wielu tematów.
Wpis zawdzięczamy