jak zalozyc przedsiebiorstwo budowlane

Czym jest Nanoelectronic

Nanoelektroniki dotyczy zrozumienie i wykorzystanie właściwości urządzeń, które mają wymiary w skali nanometrowej.

Microelectronics będzie stopniowo ewoluować w nano-elektronicznych. W rzeczywistości zostało to już się, jak widać od najmniejszej wielkości charakterystycznej obecnych układów scalonych, które znajduje się poniżej jednego mikrometra.detektyw gdynia Obecnie uważa się, że litografię optyczną można stosować do podstawowych zasad w dół do 150 nm, a nawet może być używany do generowania 100 nm lub mniejsze. Oznaczałoby to rosnącą złożoność procesu i maski, a co za tym idzie, zwiększenie kosztów.

Elektroniczny cząsteczkowa skalę jest szeroko reklamowany jako „kolejnego kroku” w elektronicznej miniaturyzacji, z teorii i badań sugeruje, że pojedyncze cząsteczki mogą mieć zdolność do podejmowania miejsce dzisiejszych znacznie większych elementów mediatorzy.waw.pl elektronicznych.

W związku z tym, jakie są zalety skalowanie w dół urządzeń?

Szybkość działania – zmniejszenie pojemności pasożytniczych związanych ze ścieżkami nieprzewodzących w urządzeniu elektronicznym prowadzi do wyższej częstotliwości odcięcia. Umożliwia to urządzenie będzie pracować przy znacznie wyższych prędkościach. Gęstość – Oczywistą zaletą. Zmniejsza to koszty wielkości i kawałki materiałów. Strata mocy – To jest ograniczona z powodu mniejszego oporu w interkonektów i prądów płynących w mniejszych obwodów. W laserów zastosowanie mniejszych systemów wymiarowych zmniejsza prąd progowy spowodowany zwiększoną gęstością rozkładu stanów. Nowe aplikacje – pozwala to określonych zastosowań, obecnie spekulacyjnych, ale bardzo dużo już na horyzoncie.

Układy scalone są znane również jako mikroelektroniki. Termin wywodzi się z technologii mikro mikro-produkcyjnego, który obejmuje wszystkie wysoko zaawansowanych technik, takich jak OPTICAL i elektronolitografia, metalizacji, implantacji i trawienia, które umożliwiają generowanie struktur w skali jednego mikrometra.

Wpis zawdzięczamy