jak wybrac przedsiebiorstwo budowlane

Na początku 1970 roku, dwóch naukowców, Ari Aviram i Mark Ratner, zaczął wyobrazić elementów elektronicznych wykonanych z pojedynczych cząsteczek i opisano szczegółowo, jak mogą funkcjonować. To był początek dziedzinie elektroniki molekularnej, teraz czasami nazywane elektronika molekularna skalę.

Pojawienie elektroniki molekularnej i spintroniki jest zapewnienie wyzwanie dla tradycyjnych technik wytwarzania elektronicznych.http://dotsplanet.pl/kategoria-produktu/produkty/przescieradla-razem/ Znaczne zmniejszenie wielkości i sama ogrom liczb w produkcji są korzyści z elektroniki molekularnej. Naukowcy przewidują, że komputery będą montowane za pomocą cząsteczki, w przyszłości, popychając technologii daleko poza granice krzemu.

Satish P. Nair, Technical Insight analityk mówi „Przyszłość elektroniki nano-wielkości, ciekawych technik nanowytwarzania potoczyły się różne metody inżynierii nanodrutów, studnie kwantowe i nanorurki, które funkcjonują jako budulec przyszłych urządzeń nanoelektronicznych.” Postęp w nanorurki węglowej i półprzewodników nanodrutu dostarczyła badaczom z modelem odniesienia dla zmierzenia przyszłych urządzeń i systemów w skali nano.

Dodaje Nair: „Molecular elektroniczne mogą tworzyć urządzenia, które może być tysiąc razy mniejsze od obecnych urządzeń półprzewodnikowych opartych wspomnienia cząsteczkowe również mają gęstość przechowywania milion razy większa od dzisiejszych najlepszych układów półprzewodnikowych.”.

Dramatyczne przełomy w elektronicznym molekularna przez przemysł gigant Hewlett Packard (HP) i innych wielkich twórców zweryfikować te przewidywania. HP stworzyło nowy rodzaj minut obwodu dla chipów komputerowych z wykorzystaniem nanotechnologii. laboratorium badawcze firmy poinformował również rozwój największej gęstości pamięci elektronicznie adresowalnych do tej pory nowe inwestycje lublin.

Nair stwierdza: „Badania wskazują, że czas wejścia na rynek dla zastosowań komercyjnych urządzeń Nanoelectronic opartych kurczy się z latami Przewiduje się, że w ciągu najbliższych pięciu lat, będziemy zapewne świadkami urządzenie pierwszy kompletny opartych siedzibą w.
Wpis zawdzięczamy