jak sie buduje kopalnie

W przypadku pierwszego notatniku spróbować i wybrać motyw dla których wiesz, że masz liczne fotografie.

Krok drugi – Wybierz swoje zdjęcia!

Teraz, gdy już temat w umyśle, http://g-sail.eu/rejsy-tematyczne/rejsy-przyrodnicze jego czas, aby wybrać się zdjęcia do użytku. Fotografie uzyskać rozrzucone wszędzie więc wszelkich starań, aby znaleźć te, które chcesz używać na starcie swojego notatnika. Gdy pobraliśmy się mój mąż i ja mieliśmy DVD zdjęć, fotograf zdjęcia zawodowych, zdjęcia z matką i ojcem, zdjęć jednorazowych aparatów recepcji, przyjaciół wysyłane zdjęcia, znajomi rodziców wysyłane obrazy. Musiałem się zatrzymać większość czasu podczas dokonywania mój notatnik, aby znaleźć odpowiednie zdjęcia gdzie indziej. Moim największym błędem było brakuje fotografie kiedy zacząłem scrapbooking bo zapomniał odebrać je wcześniej.

Wspaniałą rzeczą jest to, że scrapbooking, jeśli nie zapomni zdjęcie lub dwa, można po prostu dodać kolejną stronę w swoim notatniku. Najgorsze jest to, jeśli chcesz to obraz, aby być częścią stronie zostały już zaprojektowane i sklejone ze sobą, trzeba przerobić stronę.

Przy wyborze fotografii, jej najlepiej mieć dwa lub trzy zdjęcia na stronie, ale można mieć tak mało jak jeden lub aż osiem. Możesz mieć tyle stron, ile chcesz w każdym albumie notatniku.

Mój notatnik Wedding Album zawiera fotografie i dwieście cztery różne sekcje. Każdy z moich czterech sekcjach była częścią osobnego albumu którą włączone do jednego albumu. Jej bardzo duża, ale jest również bardzo bliski mojemu sercu. To, co jest o scrapbooking, dzięki czemu każdy notatniku pamięć w sobie, które mogą być przeglądane i cieszył przez nikogo. Każdy album jest kroniką zdarzenie lub czasu, który jest dla Ciebie ważne.

Krok trzeci – Wykonywanie kopii

Moim zdaniem ten krok jest najważniejszą częścią rozpoczęciem nowego albumu notatniku.
Wpis zawdzięczamy